0324 625 44 33

Bölge Müdürü - Ayşe İŞBİLİR

0555 010 34 13

Sosyal Medyada Biz}

Yeni Web Sitemiz Yayında!
Kurumsal anlamda müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına, yeniliklerle dolu web sitemiz yayınlandı. Tüm hizmetlerimizi buradan takip edebilir, firma hakkında haberlere ulaşabilirsiniz.

Terör Mağdurları Tazminat Danışmanlığı

Terör Mağdurları Tazminat Danışmanlığı

Terör Mağdurları Tazminat Danışmanlığı
Terör, son yıllarda ülkemizde sıklıkla karşılaşmış olduğumuz; toplumun her kesimini ve başta sivilleri tehdit eden eylemler bütünüdür. Terörün amacı, halk arasında karışıklık ve korku yaratmak; halkın can ve mal güvenliğini açıkça tehdit etmektir. Terör, ülkenin kaynaklarını tehdit ederken; diğer bir yandan da can kayıplarına, sakatlıklara ve yaralanmalara sebep olmaktadır. Peki terör mağdurlarının da tazminat almaya hak kazanabileceğini biliyor muydunuz?

Terör Eylemleri ve Sigorta Hakları
Terör eylemleri pek çok şekilde meydana gelebilmektedir. Sigortadan faydalanabilmek ve terörden doğan zararınızı tazmin edebilmek için; olayın su götürmez şekilde terör saldırısı olduğu bilinmelidir. Son zamanlarda canlı bomba eylemleri ile karşılaşmış olan halkımız için, terör mağdurları tazminat danışmanlığı hizmeti veren firmamız, her türlü konuda destek olmaktadır. Hukuki açıdan, birçok avukatla beraber çalışmakta; zararınızın tazmin edilmesi için elimizden geleni yapmaktayız.

sca sigorta danışmanlık olarak, uzun zamandır sigorta hizmetlerinde faaliyet gösteriyor; zararlarınızın karşılanması adına çalışmalar yürütüyoruz. Poliçe yaptırmak ve mevcut durumu hakkında bilgi almak isteyen kişiler, telefon numaralarımız aracılığı ile bizi arayarak detaylı bilgi alabilirler.

Hangi Durumlarda Terör Tazminatı Alabilirim?
Terör, ne yazık ki ansızın ve beklenmedik anlarda gerçekleşen; çok ciddi can ve mal kayıplarına neden olan; toplu ölümleri esas alan bir olaydır. Terör faaliyetleri sonucunda kişiler canlarından olabilir, sağlıkları büyük ölçüde zarar görebilir; ya da en basit şekilde mal varlığı bakımından riske girebilmektedir. Hal böyle olunca, sosyal devlet anlayışının bir gereği olarak vatandaşların zararlarını en aza indirmek hususunda çalışmalara gidilmektedir.

Terör tazminatı fikrinin temeli 10 yıl önceye dayanmaktadır. Danıştay’dan gelen bir kararla, terör mağdurunun zararını tazmin edebilmesinin önü açılmış pek çok kişi de bu imkandan yararlanmaya başlamıştır. Terör tazminatı, cenaze masrafları, tedavi giderleri gibi sayısız unsuru kaplamaktadır. Mal varlığınızı kaybetmeniz durumunda da terör tazminatı almaya hak kazanabilirsiniz. Terör tazminleri devlet tarafından mağdura ödenmekte, ancak bu işlem oldukça meşakkatli kabul edilmektedir.

Terör Mağduruyum, Tazminat Hakkı İçin Napmalıyım?
Terör mağduru iseniz ve yukarıda bahsetmiş olduğumuz durumlardan herhangi birini yaşıyorsanız, bu durumda tazminat alabileceğinizi belirtelim. Durumunuzun, devlet tarafından karşılanabiliyor olup olmadığını araştırmak ve konu hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için tercih edebileceğiniz sigorta danışma şirketlerinden birisi de bizimkidir.

Son derece uzman bir ekiple çalışıyor ve müşterilerimizin tamamının yardımına koşmayı hedefliyoruz. Terör mağdurları olarak yardıma ihtiyaç duyuyorsanız; bu konuda size yardımcı olacak başlıca firmalar arasında bulunuyor, en kısa sürede zararınızı gidermeyi amaçlıyoruz. Hem maddi hem de manevi tazminat taleplerinizin karşılanması için hukuk ekibimiz canla başla çalışıyor. Siz de bu konuda destek almak için bizi arayabilir; en kısa sürede detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

 

 Ayrıntılı Bilgi İçin 0533 773 32 45 Numaralı Hattımızdan Bize Ulaşabilirsiniz.

09 Mart 2018
22 kez görüntülendi